• Data wydarzenia / Date of event:
    4-5 stycznia / january 2014 r.
  • Miejsce / Venue
  • Delegat WCA / WCA delegate:
  • Organizatorzy / Organisers:
  • Sponsor główny / main sponsor:
  • Partner:
  • Konkurencje / Events:
    3x3x3
    2x2x2
    4x4x4
    5x5x5
    6x6x6
    7x7x7
    3x3x3 jedną ręką / one-handed
    3x3x3 stopami / with feet
    3x3x3 bez patrzenia / blindfolded
    3x3x3 liczba kostek bez patrzenia / multiple blindfolded
    3x3x3 namniejsza liczba ruchów / fewest moves
    Square-1
    Rubik's Clock
    Pyraminx
    Megaminx
    Skewb
  • Wpisowe / entry fee:
    20 PLN - płatne przelewem na konto / payment by transfer:
    Bogdan Szatanowski
    46 1140 2004 0000 3002 7493 7402
    W tytule prosimy podać imię i nazwisko. Np. „Jan Kowalski, wpisowe Warsaw Open 2014”. /
    In the title please provide your name and surname for example: "John Smith, entry fee Warsaw Open 2014"
    Termin wpłaty: 30 grudnia 2013 r.

    Foreigners may pay the fee at the venue.
  • Koniec rejestracji / end of registration:
    30 grudnia / december 2013
  • Limit zawodników / competitors limit:
    brak / no limit

Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Zarejestruj się / Register » Harmonogram zawodów

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 6 7 oh 3bf mb 333ft 333fm p m sq1 clock sk
1. Arkadiusz Abramowski Mińsk Mazowiecki Poland
2. Dmitry Aniskin Moscow Russia
3. Janusz Antos Warszawa Poland
4. Marcin Augustynowicz Warszawa Poland
5. Hubert Badocha Warszawa Poland
6. Piotr Bakuła Sulejówek Poland
7. Marek Bednarz Warszawa Poland
8. Rafał Bernat Płock Poland
9. Maksymilian Biruk Szczytno Poland
10. adam blicharski Szczecin Poland
11. Michał Bogdan Opacz Poland
12. Antoni Bogumił Warszawa Poland
13. Krzysztof Bohm Lipków Poland
14. Patryk Bola Chojnice Poland
15. Michał Borkowski Rawa Mazowiecka Poland
16. Hunor Bózsing Budapest Poland
17. Michał Burnicki Gdańsk Poland
18. Patryk Burzycki Warszawa Poland
19. Jakub Cabaj Warszawa Poland
20. Przemysław Chojecki Łowicz Poland
21. Daniel Chudecki Augustów Poland
22. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
23. Błażej Cichy Rybnik Poland
24. Adam Czech Warszawa Poland
25. Dominik Czechowski Kielce Poland
26. Jan Czerwinski Płock Poland
27. Krzysztof Człowiński Warszawa Poland
28. Kacper Ćwik Nasielsk Poland
29. Bartosz Dąbrowski Warszawa Poland
30. Franciszek Dębkowski Warszawa Poland
31. Andrzej Domagała Puławy Poland
32. Łukasz Drozd Świdnik Poland
33. Jacek Filip Żyrardów Poland
34. Jakub Filip Żyrardów Poland
35. Samuel Folkes Stratford-upon-Avon United Kingdom
36. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
37. Dawid Gabriel Wrocław Poland
38. Adam Gajowy Puławy Poland
39. Kamil Galicki Augustów Poland
40. Mateusz Giedroyc Warszawa Poland
41. JAKUB GŁOS Warszawa Poland
42. Michał Halczuk Lublin Poland
43. Jan Hardejewicz Warszawa Poland
44. Łukasz Herman Międzyrzecz/Poznań Poland
45. Jan Hetman Warszawa Poland
46. Kornel Howil Gryino Poland
47. Tomasz Ignaczak Płock Poland
48. Kocza István Jászberény Hungary
49. Grzegorz Jałocha Rumia Poland
50. Piotr Janiuk Szaruty Poland
51. Sylwester Jaroszewski Raciąż Poland
52. Dawid Jasiński konin Poland
53. Oskar Kaczmarek Grudziądz Poland
54. Robert Kalinowski Szczecin Poland
55. Jan Kaniuka Warszawa Poland
56. Adrian Katulski Konin Poland
57. ARTUR KECZMERSKI Warszawa Poland
58. Jakub Kipa Chorzelów Poland
59. Przemysław Kleniewski Warszawa Poland
60. Dawid Kokocinski Konin Poland
61. Marek Komorowski Piotrków Tryb. Poland
62. Filip Kopeć Warszawa Poland
63. Marcin Kornacki Grodzisk Mazowiecki Poland
64. Marcin Kowalczyk Dąbrowa Górnicza Poland
65. Tonia Kowalczyk Dąbrowa Górnicza Poland
66. Przemysław Kruczek Zamość Poland
67. Kacper Kryszak Warszwa Poland
68. Maciej Krysztofiak Płock Poland
69. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
70. Piotr Kuchta Gdańsk Poland
71. Jakub Kuderski Poznań Poland
72. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
73. Wojciech Kuszyński Warszawa Poland
74. Krystian Kuźniewski Płock Poland
75. Mateusz Laskus Górki Poland
76. Paweł Leszczyński Chojnice Poland
77. Nikodem Macuk Gryfino Poland
78. Jędrzej Majdan Warszawa Poland
79. Kajetan Maślak Ostrówek Poland
80. Eryk Matusiak Ostrówek Poland
81. Patryk Mądry Stok Lacki Poland
82. Patrycja Michalska Mrągowo Poland
83. Maria Oey The Haque Indonesia
84. Piotr Olszewski Warszawa Poland
85. Grzegorz Pacewicz Korpele Poland
86. Jakub Pacewicz Korpele Poland
87. Marek Padlewski Białystok Poland
88. Piotr Michał Padlewski Białystok Poland
89. Konrad Pajączek Milanówek Poland
90. Adam Pasikowski Płock Poland
91. Maciej Pawłowski Ostrołęka Poland
92. Olivér Perge Budapest Hungary
93. Tomasz Piechowski Chojnice Poland
94. Paweł Piwowarski Warszawa Poland
95. Nikolett Placskó Budapest Hungary
96. Piotr Pojda Głubczyce Poland
97. Adam Polkowski Warszawa Poland
98. Anna Prabucka Warszawa Poland
99. Przemysław Rogalski Warszawa Poland
100. Cezary Rokita Mirzec Poland
101. Rafał Rudolf Grodzisk Mazowiecki Poland
102. Hubert Sobczak Koszelówka Poland
103. Jakub Sokołowski Rumia Poland
104. Marcin Sołtan Warszawa Poland
105. Marcin Stachura Gdańsk Poland
106. Filip Stamirski Sulmin Poland
107. Rafał Studnicki Wadowice Poland
108. Konrad Szajkowski Milanówek Poland
109. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
110. Łukasz Szczubełek Ostrołęka Poland
111. Jakub Szewczyk Konstancin-Jeziorna Poland
112. Patryk Szewczyk Katowice Poland
113. Mateusz Sznejkowski Sejny Poland
114. Grzegorz Szumigaj Świdnik Poland
115. Krzysztof Ślusarski Warszawa Poland
116. Paweł Śmigiel Opoczno Poland
117. Karol Tomaszewski Kielce Poland
118. Dániel Varga Budapest Hungary
119. Aleksander Wellinski Chojnice Poland
120. Kamil Więcławek Chojnice Poland
121. Wojciech Włodarczyk Płock Poland
122. Hubert Wojdak Warszawa Poland
123. Jakub Wolniewicz Poznań Poland
124. Marek Wójtowicz Lublin Poland
125. Marcin Zalewski Warszawa Poland
126. Jakub Zamłynny Świdnik Poland
127. Kamil Zieliński Kielce/Wwa Poland
128. Karol Zieliński Warszawa Poland
129. Mateusz Zieliński Warszawa Poland
130. Filip Zowczak Warszawa Poland
131. Paweł Zygmunt Biłgoraj Poland
132. Piotr Zygmunt Biłgoraj Poland
133. Tomasz Żołnowski Płock Poland
134. Krzysztof Daniel Żygowski Gdańsk Poland
Suma: 132 119 96 67 33 33 82 29 16 12 40 97 57 25 32 27